Yap Energy

YAP Partners laureatem “Diamentów Forbesa” 2024

Miło Nam poinformować, że Firma YAP Partners Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2024.

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

W jaki sposób YAP Energy znalazło się na liście laureatów?

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe a lata 2018 – 2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy, z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych Regionalnych Gal – spotkań redakcji z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia, podczas których będzie okazja do wymiany doświadczeń. Gale odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2024 roku, a zainauguruje je specjalny raport „Diamenty Forbesa” dołączony do numeru 02/2024 magazynu, który ukaże się 25 stycznia 2024 roku.

Z doświadczeń laureatów poprzednich edycji rankingu, którymi chętnie dzielą się z redakcją, wynika, że umieszczenie w prestiżowym zestawieniu jest m.in. potwierdzeniem wiarygodności wśród partnerów biznesowych, co jest tym bardziej cenne, im mniej korzystne jest otoczenie biznesowe.

Tytuł „Diament Forbesa 2024” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.